...

Лудогорец остана на крачка от победа над Олимпиакос в Гърция

Българският първенец бе на крачка от успеха при гостуването си на гръцкия Олимпиакос " Орлите " приключиха наедно 1:1 в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионска лига.
 Легенда на Ливърпул дебне Лудогорец, в случай че орлите отстранят Олимпиакос Легенда на Ливърпул дебне Лудогорец, в случай че " орлите " отстранят Олимпиакос
Шампионът на България Лудогорец е покрай това да реализира огромната си цел за сезона - влизане в груповата фаза на най-големия европе...

Разградчани имаха отличен късмет да си тръгнат с победа от стадион " Георгиос Караискакис ", само че късен гол за Олимпиакос остави развръзката за реванша в Разград. Първата част мина без попадения, въпреки Пиерос Сотириу да имаше отлична опция да изведе Лудогорец напред в резултата.

В началото на второто полувреме обаче Кирил Десподов извърши по отличен метод директен свободен удар, с цел да изведе Лудогорец напред в резултата. Последваха мощни минути за домакините, само че те не съумяваха да материализират преимуществото си. Едва в 87-ата минута, и то с известна доза шанс, топката се озова в Агибу Камара, който прати топката в мрежата на Лудогорец. В продължението на срещата Кирил Десподов преодоля вратаря на Олимпиакос и можеше да вкара на празна врата, само че не уцели очертанията от далечна отдалеченост.

Реваншът сред Олимпиакос и Лудогорец в Разград ще се състои на 10 август от 21 часа.

Лудогорец в профил Мура и ще играе в Европа най-малко до Нова година " Лудогорец " в профил " Мура " и ще играе в Европа най-малко до Нова година
Българският първенец Лудогорец се класира за третия квалификационен кръг на Шампионска лига, откакто надви мъчно с 2:1 над словенск...